
Vind je
innerlijke kompas
terug.
Een week vol yoga, surf en echte stilte aan de Atlantische Kust
7 t/m 14 November 2026 • 9 dames die hun innerlijke kompas willen volgen
*2e editie • April 2027
*Februari 2027 • Workation • Vrouwelijke ondernemers
Mirleft • Marokko
DE VILLA
Hier zet je de wereld op pauze en begin je opnieuw te voelen waar je kompas naartoe wijst.
Het retreat vind plaats in een moderne en comfortabele villa met traditionele Marokkaanse details, de perfecte thuisbasis voor een week vol welzijn en beleving.
Panoramisch zeezicht, een ruime tuin met zwembad, een gezellige woonkamer met open haard en een volledig uitgeruste keuken met grote eetruimte.
Sfeer impressie
HET THEMA
Je innerlijke
kompas finetunen
Je lichaam weet meer dan je hoofd je wil laten geloven. Deze week gebruik je beweging, adem, oceaan en stilte als ingang naar wat er écht in je leeft. Je vertrekt met meer helderheid over wie je bent en wat je wil.
Drie lagen • één week
01
Het lichaam activeren
Sunrise yoga, ademwerk, meditatie en beweging als manier om het lichaam wakker te maken. Niet als prestatie, maar als contact met jezelf.
02
De oceaan als spiegel
Surfen vraagt aanwezigheid. Je kunt niet nadenken als je op een golf staat. Dat is precies waarom het werkt en helpt de body-mind connectie te herstellen.
03
De stilte integreren
Yin Yoga, ademwerk, medi en rustmomenten om de dag te laten landen. Wat beweegt in jou krijgt de ruimte om gehoord te worden.

Mirleft is een rustig surfdorp aan de zuidkust van Marokko, bekend om zijn rustige golven, warme sfeer en authentieke karakter. Omgeven door kliffen en brede stranden biedt het de perfecte balans tussen energie en rust.
Begin je dag met sunrise yoga met uitzicht over de Atlantische Oceaan en geniet van constante, rustige surf voor elk niveau. Mirleft is de plek om het dagelijkse leven los te laten en opnieuw contact te maken met jezelf.
♥︎ 2 stranden op 5 à 10 minuten loopafstand
♥︎ Meerdere surfspots voor beginners tot gevorderden op rijafstand.
♥︎ Het dorp op 10 minuten lopen.
♥︎ Lokale winkels, restaurants, koffietentjes en apotheek.
♥︎ Wekelijkse soukh met lokale producten op maandag.
♥︎ Omgeven door spectaculaire kustrotsen en bergen, ideaal voor wandelingen.
Mirleft, Marokko
Soms moet je verder reizen om dichter bij jezelf te komen
Wat je mag verwachten: persoonlijke aandacht in een kleine intieme groep van 9 vrouwen. Yoga en therapeutische begeleiding door De Zen Fabriek. Dagelijks surfen onder begeleiding van Niyar Surf aan een van de mooiste kusten van Marokko. Geen massatoerisme. Geen drukke schema's. Wel ruimte voor wat er in jou leeft.
Yoga
Elke yogasessie is therapeutisch onderbouwd en afgestemd op wat het lichaam die dag nodig heeft. Vanuit mijn achtergrond in yoga therapie, fasciale release en ademwerk begeleid ik je op een manier die het lichaam ondersteunt, inspireert, aansluit op de energie van de groep en de ruimte geeft om te voelen wat er is.
Surf
We verwelkomen surfers in kleine groepen van 4-5 deelnemers per instructeur, zodat iedereen de aandacht krijgt die hij of zij verdient. Van complete beginners tot ervaren surfers. In deze veilige en ondersteunende omgeving moedigen we iedereen aan om op eigen tempo te groeien en vooral volop te genieten van de oceaan.
ZO VOELT EEN DAG
Elke dag een kleine reis, van binnen naar buiten en weer terug
Geen dag is hetzelfde, we volgen het ritme van ons innerlijke kompas en de oceaan.
We werken nauw samen met lokale makers en gidsen om unieke ervaringen en workshops te creëren, zodat je kan genieten van de authentieke cultuur en ambacht van deze bijzondere plek. Je kunt genieten van ontspannende traditionele hammam, massages van De Zen Fabriek, een bbq met zonsondergang, een workshop natuurlijke zeep en kamergeur maken. Amlou workshop met lokale ambachtsvrouwen, Marrokaanse kookles, Sandboarden in de kleine woestijn. Bezoek aan de iconische Legzira Arch. Wandeling met zondsondergang bij kasteel van Mirleft en de meeslepende culturele ervaring op Tiznit Soukh
7:30
Sunrise Yoga
Bewust bewegen om het lichaam wakker te maken
9:00
Ontbijt
Vers traditioneel marokkaans ontbijt
10:00
Surf sessie
Leren surfen op een manier die bij jou past
12:30
Lunch & Vrije Tijd
Rust, wandel, lees, ontspan bij het zwembad of ontdek Mirleft
16:00
Workshop: Volg je innerlijke kompas
Leer jouw innerlijke kompas opnieuw te finetunen
18:30
Avondeten
Deel samen traditioneel marokkaanse gerechten
20:30
Zonsondergang bij Kasteel van Mirleft
Wandel, mediteer en integreer terwijl je samen geniet van de zonsondergang
Wie zijn wij?
Soms heb je van die momenten dat je een instant connectie voelt. Dat gebeurde toen Abdelilah en Mikkie van Niyar Surf contact zochten met Debby van De Zen Fabriek om samen een retreat te organiseren. Misschien herken je dat gevoel wel, dat je volledig op één lijn zit en de zelfde koers vaart. Dit is de plek waar alles samenkomt, waar jij centraal staat en waar diepe connectie en verbinding ontstaat.
Praktische informatie
DE DETAILS

7 t/m 14
november 2026

7 nachten in een prachtige villa

6-9 gelijkgestemde vrouwen

Mirleft,
Marokko
Inclusief
-
7 nachten in een privé villa
-
3 maaltijden per dag
-
6 surflessen incl. surfboard en wetsuit
-
Dagelijkse yoga, meditatie en adem sessies incl. yoga materialen
-
7 dagen SpaceHolding en Coaching van Debby
-
Luchthaventransfer en lokaal vervoer
-
Traditionele Marokkaanse Massage en Hammam
-
Amlou Workshop (donatiebasis)
-
Workshop "Volg je innerlijke kompas"
-
30min Intuïtieve sessie/ Fascia Release
Optioneel
Bij te boeken o.b.v. beschikbaarheid.
-
Workshop zeep en kamergeur maken
-
Marokkaanse kookles
-
Sandboarden in de kleine woestijn
-
45min Intuïtieve sessie met Debby
-
30min Fasciale release voor pijn verlichting
Wil je eerder komen of langer blijven? Geen probleem, wij zijn er voor je
-
Luchthaven transfer op andere dag
-
Verblijf voor extra dagen in een appartement
Exclusief
-
Vluchten
-
Reis- en annuleringsverzekering
-
Persoonlijke uitgaven
-
Optionele mogelijkheden
KIES JOUW VERBLIJF
Accommodatie
De villa biedt drie verschillende kamers. Elk met dezelfde ervaring van Mirleft, gezamelijke ruimtes en programma. Kies wat het beste bij je past.
Alle prijzen zijn inclusief 7 overnachtingen, dagelijks ontbijt, lunch en diner, surfsessies, yoga en vervoer van en naar de luchthaven van Agadir.
Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering en persoonlijke uitgaven.
Privé kamer met Ocean View en Privé badkamer
1 kingsizebed
Een privékamer te boeken voor twee personen met uitzicht op de Atlantische Oceaan.
€ 1650,-
Early Bird tickets zijn NU beschikbaar
Prijs is per persoon — all in
*Reguliere prijs €1800 per persoon.
Twee persoons kamer met gedeelde badkamer
2 kamers met 2 eenpersoonsbedden
Perfect als je met een vriendin reist of openstaat voor het delen van een kamer met een andere gast.
€ 1499,-
Early Bird tickets zijn NU beschikbaar
Prijs is per persoon — all in
*Reguliere prijs € 1649 per persoon.
Drie persoonskamer met gedeelde badkamer
1 kamer met 3 eenpersoonsbedden
De meest betaalbare optie, ideaal voor individuele reizigers die de kosten laag willen houden.
€ 1399,-
Early Bird tickets zijn NU beschikbaar
Prijs is per persoon — all in
*Reguliere prijs € 1549 per persoon.























